tel
gif aktualności gif Mikasa

mikasa

Mikasa jest czołowym producentem na świecie lekkiego sprzętu zagęszczającego dla budownictwa. Linia produktów oferowana przez firmę obejmuje ubijaki stopowe, zagęszczarki jednokierunkowe, zagęszczarki dwukierunkowe, ręcznie prowadzone walce wibracyjne oraz inny sprzęt specjalistyczny.

Firma Mikasa z siedzibą w Tokio w Japonii osiągnęła dominującą pozycję w ciągu ostatnich 40 lat w swojej działalności eksportowej, głównie na terenie USA, Europie, Azji i innych krajach. Sukces ten wynika z posiadania obszernej sieci globalnych dystrybutorów na całym świecie.

Od założenia firmy w 1937 roku, Mikasa wyrobiła sobie reputację zbudowaną na solidnych fundamentach działalności biznesowej jako producenta maszyn budowlanych w branży inżynierii lądowej i budownictwa. Przez prawie 70 lat, Mikasa z powodzeniem dostosowywała się do zmiennych globalnych potrzeb i w odpowiednio dywersyfikowała swoje produkty. 

W oparciu o solidną politykę zarządzania Mikasa stale pracuje, aby rozszerzyć działalność eksportową poprzez współpracę tylko z najlepszymi dystrybutorami w róż krajach i regionach . Bilans wysokiej jakości, doskonałej wydajności i konkurencyjnych cen pomógł nam osiągnąć najwyższy poziom satysfakcji klienta w połączeniu z doskonałą wydajnością i niezawodnością sprzętu.


mikasa
Myśl przewodnia, którą kieruje się Mikasa to dla firmy sprawa największej wagi. Opiera się ona o dążenie do osiągnięcia harmonii w doskonałości we wszystkich warunkach i sytuacjach: ludzie, maszyny i społeczeństwo. Mikasa chce ulepszać swoje produkty i promować markę w koncepcji harmonii, jako klucza do wszystkiego.


mikasa
Ludzie - firma szuka harmonii z klientem, co ma na celu budowanie pewności i zaufania.
Maszyny - firma rozwija produkty, tak aby odzwierciedlały zróżnicowane potrzeby i harmonizowały teraźniejszość z przyszłością.
Społeczeństwo - firma tworzy produkty w zgodzie z naturą i środowiskiem. 


Centrum technologiczne firmy Mikasa zatrudnia szereg inżynierów badawczych, projektantów, a także wysokiej klasy specjalistów w zakresie obsługiwania specjalistycznych maszyn. W celu zapewnienia jak najwyższego poziomu oferowanych produktów, ta grupa ludzi wykorzystuje wysokiej jakości sprzęt, aby jak najlepiej zaprojektować, perfekcyjnie sprawdzić, wyprodukować prototyp, a następnie dokładnie go przetestować w zróżnicowanych warunkach.

gif powrót