gif serwis i części

napis

Znakomicie zdajemy sobie sprawę, iż każdy kupując maszynę, powinien być pewien, że także w razie technicznych wątpliwości lub problemów uzyska szybką i profesjonalną pomoc. Wiemy, że jakość technicznej obsługi jest decydująca dla długofalowego zadowolenia klienta, dlatego też kładziemy duży nacisk na nasz serwis.

Oferujemy profesjonalny serwis w naszych warsztatach oraz w terenie!!!



gif W naszych dwóch placówkach w Wejherowie oraz Rumi, posiadamy regularnie szkoloną kadrę mechaników oraz profesjonalnie wyposażone warsztaty. Dzięki własnym samochodom serwisowym, wyposażonym w specjalistyczne narzędzia niezbędne do wykonania napraw, jesteśmy w stanie dojechać do klienta i przeprowadzić serwis także w terenie.

gif Oferujemy serwis gwarancyjny maszyn i urządzeń zakupionych u nas, a także kompleksową obsługę pogwarancyjną oraz profesjonalne wykonywanie przeglądów okresowych oraz remontów maszyn. Serwisy i przeglądy wykonujemy jedynie z zastosowaniem oryginalnych części zamiennych.
Wykonujemy również naprawy innych maszyn budowlanych jak miksokrety, wiertnice,maszyny torowe itp.

gif Posiadamy zaplecze warsztatowe wyposażone m.in.w: maszyny obróbcze, udźwigowienie, giętarkę krawędziową CNC, specjalistyczny sprzęt spawalniczy a w niedalekiej przyszłości urządzenie do wycinania wodą, tzw. WaterJet.
Na życzenie klienta wykonujemy i montujemy dodatkowe, niestandardowe wyposażenie, realizujemy zabudowy oferowanych urządzeń na przyczepach, samochodach, platformach itp. W koniecznych przypadkach opracowujemy niezbędną dokumentację projektową w zadanym zakresie, w oparciu o większość obecnie dostępnych technologii i materiałów.

gif Ponadto zapraszamy do zakupu części zamiennych oraz akcesoriów do maszyn i urządzeń, po atrakcyjnych cenach! Prowadzimy sprzedaży wysyłkową na terenie całej Polski


gif Zachęcamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy znajdujący się w podstronie kontakt lub pod numerami telefonów: 515 255 258 oraz 502 155 488.
Z przyjemnością przygotujemy ofertę serwisową bądź na części specjalnie dla Państwa! Prosimy o wpisanie w formularzu podstawowych danych maszyny takich jak marka, model, rok produkcji, numer seryjny i aktualny stan motogodzin (maszyny z wbudowanym licznikiem mth), a nasz pracownik szybko i rzetelnie odpowie na Państwa zapytanie.

serwis

Miejsce oznaczeń / silniki KUBOTAkubota silniki

Identyfikacja numeru seryjnego / silniki KUBOTA

silniki kubota

Identyfikacja numeru seryjnego / silniki Briggs&Stratton


silniki Briggs&Stratton
silniki


Identyfikacja numeru seryjnego / silniki HONDA
silniki Honda
silniki Honda
silniki Honda
silniki Honda
silniki Honda
silniki Honda